First Kill (2017)

0.0
Voto:

97 Min

Shteti: Canada, USA, UK

Viti: 2017

Data: 21 Jul 2017

Zhanri: Aksion, Krim, Triller

Regjisore: Steven C. Miller

Aktore: Bruce Willis, Hayden Christensen, Ty Shelton, Megan Leonard ...

Shkrimtare: Nick Gordon

Gjuha: English

Cmime: N/A

IMDb: 4.9

IMDb Votues: 4725

Shikueshmeria: Mbi 12 Vjec

Totali Shikimeve: 84

Pershkrimi:

Në një përpjekje për t’u rilidhur me djalin e tij, Denin, agjenti i suksesshëm i Uollstritit çon familjen e tij me pushime te kabina ku ishte rritur ai. Ndërkohë që Uilli dhe Deni janë për gjueti, udhëtimi i tyre merr një kthesë vdekjeprurëse kur ata dëshmojnë në vrasjen e një polici të korruptuar pasi shkon keq një grabitje banke. Kur Deni merret peng nga kriminelët, Uilli detyrohet t’i ndihmojë ata që t’i ikin shefit të policisë që po hetonte vrasjen dhe të gjejë paratë e vjedhura në këmbim të të birit.

Shiko & Shkarko

OpenLoad