Marrowbone (2018)

0.0
Voto:

110 Min

Shteti: Spain

Viti: 2017

Data: 13 Apr 2018

Zhanri: Drame, Horror, Triller

Regjisore: Sergio G. Sánchez

Aktore: George MacKay, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Mia Goth ...

Shkrimtare: Sergio G. Sánchez

Gjuha: English

Cmime: 1 win & 1 nomination.

IMDb: 6.6

IMDb Votues: 6339

Shikueshmeria: Mbi 12 Vjec

Totali Shikimeve: 127

Pershkrimi:

Një djalë i ri dhe tre vëllezërit e motrat e tij më të reja, të cilët e kanë mbajtur sekret vdekjen e nënës së tyre të dashur për të qëndruar së bashku, janë të rrënuar nga një prani e keqe në të cilën ata jetojnë.

Shiko & Shkarko

OpenLoad