All the Money in the World (2017)

Pershkrimi:

Historia e rrëmbimit të 16-vjeccarit Xhon Pol Geti III dhe tentativa e dëshpëruar e nënës së tij të përkushtuar për të bindur gjyshin e tij miliarder, Xhon Pol Getin, për të paguar haraçin.

Shiko & Shkarko

OpenLoad