Small Town Crime (2018)

3.6
Voto:

91 Min

Shteti: USA

Viti: 2017

Data: 19 Jan 2018

Zhanri: Krim, Mister, Triller

Regjisore: Eshom Nelms, Ian Nelms

Aktore: John Hawkes, Anthony Anderson, Octavia Spencer, Robert Forster ...

Shkrimtare: Eshom Nelms, Ian Nelms

Gjuha: English

Cmime: N/A

IMDb: 6.6

IMDb Votues: 1760

Shikueshmeria: Mbi 12 Vjec

Totali Shikimeve: 127

Pershkrimi:

Një ish-polic i alkoolizuar gjen trupin e një vajze të re dhe, përmes një veprimi vetë-shlyerës, vendos që të gjejë vrasësin e saj por padashur vë në rrezik familjen e tij dhe gjatë rrugës përfshihet me disa persona të errët.

Shiko & Shkarko

OpenLoad