The Disaster Artist (2017)

Pershkrimi:

Kur Greg Sestero, një aspirant për aktor filmash, njihet me të çuditshmin dhe të mistershmin Tomi Uizo në një kurs aktrimi, ata formojnë një miqësi unike dhe udhëtojnë për në Hollivud për ta realizuar ëndrrën e tyre.

Shiko & Shkarko

OpenLoad