Kickboxer: Retaliation (2018)

0.0
Voto:

110 Min

Shteti: USA

Viti: 2018

Data: 01 Feb 2018

Zhanri: Aksion, Drame

Regjisore: Dimitri Logothetis

Aktore: Alain Moussi, Christopher Lambert, Jean-Claude Van Damme, Mike Tyson ...

Shkrimtare: Dimitri Logothetis, Jim McGrath

Gjuha: English

Cmime: N/A

IMDb: 5.0

IMDb Votues: 1078

Shikueshmeria: Mbi 12 Vjec

Totali Shikimeve: 155

Pershkrimi:

Një vit pasi mori hakmarrje për vëllain e vrarë, kampioni i MMA Kërt Slon e gjen veten në Tajlandë, i rrëmbyer dhe burgosur atje nga një gangster i fuqishëm. Mënyra e vetme që të shpëtoi është të fitojë një ndeshje deri në vdekje kundër një kundërshtari shumë të fort. Për t'ia dalë i gjallë, ai bën një trajnim ndryshe nga çdo herë, me ndihmën e legjendës Master Durand.

Shiko & Shkarko

OpenLoad