Mom and Dad (2017)

0.0
Voto:

86 Min

Shteti: USA

Viti: 2017

Data: 19 Jan 2018

Zhanri: Horror, Triller

Regjisore: Brian Taylor

Aktore: Nicolas Cage, Selma Blair, Anne Winters, Zackary Arthur ...

Shkrimtare: Brian Taylor

Gjuha: English

Cmime: 1 win & 1 nomination.

IMDb: 5.5

IMDb Votues: 6437

Shikueshmeria: Mbi 12 Vjec

Totali Shikimeve: 112

Pershkrimi:

Një vajzë adoleshente dhe vëllai i saj i vogël duhet të mbijetojnë 24 orë të egra gjatë së cilës një histeri masive me origjinë të panjohur shkakton që prindërit të ushtrojnë dhunë tek fëmijët e tyre.

Shiko & Shkarko

OpenLoad