Brad's Status (2017)

0.0
Voto:

102 Min

Shteti: USA

Viti: 2017

Data: 15 Sep 2017

Zhanri: Komedi, Drame, Music

Regjisore: Mike White

Aktore: Ben Stiller, Austin Abrams, Jenna Fischer, Michael Sheen ...

Shkrimtare: Mike White

Gjuha: English

Cmime: 1 win & 2 nominations.

IMDb: 6.5

IMDb Votues: 7536

Shikueshmeria: Mbi 12 Vjec

Totali Shikimeve: 67

Pershkrimi:

Një baba shkon me të birin e tij në një turne për të parë kolegje në Bregun Lindor dhe takohet me një shok të vjetër që e bën të ndihet inferior me zgjedhjet që ka bërë në jetë.

Shiko & Shkarko

OpenLoad